Сігур+ПАР Омега Плюс гербіцид $118

Сігур+ПАР Омега Плюс гербіцид

Рекламувати
№2962
Создано: 23 мая 2023
Діюча речовина
Мезотріон, 515 г/кг + нікосульфурон, 200 г/кг + римсульфурон, 35 г/кг
Препаративна форма
Гранули, що диспергуються у воді
Призначення
Новий трикомпонентний післясходовий гербіцид з розширеним спектром дії проти злакових та дводольних бур’янів у посівах кукурудзи
Тара
0,5 кг + 1 л ПАР Омега Плюс
Культура
Переваги
Унікальне поєднання трьох діючих речовин з різними гербіцидними властивостями.
Широкий термін застосування – 3-8 (10) листків кукурудзи.
Розширений спектр контрольованих бур’янів, покращена дія проти лободи білої, контроль падалиці соняшнику та ріпака усіх видів.
Відсутність фітотоксичності для культури в усіх рекомендованих фазах застосування.
Спектр дії
Чутливі бур’яни: лобода (види), гумай, плоскуха звичайна (просо куряче), пажитниця (види), просо (1-3 лист.), тонконіг однорічний, тимофіївка (види), мишій (види), осот городній, осот жовтий шорсткий, щириця (види), гірчак (види), злинька канадська, канатник Теофраста, гірчиця (види), суріпиця, ріпак (падалиця звичайна та стійка до імідазолінонів), соняшник (падалиця звичайна та стійка до імідазолінонів та трибенурон-метилу), мак (види), редька дика, лутига розлога, дурман звичайний, паслін чорний (2-4 листки), пирій повзучий, зірочник середній (мокрець), амброзія полинолиста (до 4-х листків), нетреба звичайна, берізка польова (сходи з насіння). Середньочутливі: галінсога дрібноквіткова, спориш звичайний, мак дикий, гірчак березковидний, шпергель звичайний, фіалка польова, жабрій звичайний, молочай (сходи з насіння). Низьку чутливість до дії препарату проявляють: берізка польова, молочай (багаторічна форма).
Механізм дії
Діючі речовини римсульфурон та нікосульфурон відносяться до хімічного класу сульфонілсечовин, які, проникаючи в рослину через листя, переміщаються до точок росту, де блокують фермент ацетолактатсинтазу. Мезотріон відноситься до хімічного класу трикетонів, поглинається листям та корінням бур’янів, порушує біосинтез каротиноїдів. Порушення життєвих процесів в рослинах, спричинених римсульфуроном, нікосульфуроном та мезотріоном, є невідновлюваним, що в подальшому призводить до загибелі чутливих бур’янів.
Властивості
Видимі симптоми гербіцидної дії (зупинка росту, хлорози, некрози, побіління та почервоніння листя) з’являються на 4-7 день, а повна загибель бур’янів настає через 10-20 днів після застосування препарату. У чутливих до діючих речовин дводольних бур’янів після обробки відбувається зупинка росту з наступним побілінням точки росту та листя, що в подальшому призводить до відмирання точки росту та всієї рослини. Малочутливі та перерослі бур’яни можуть не загинути, проте їх ріст та подальший розвиток значно уповільнюються чи зупиняються. Однорічні злакові бур’яни зупиняються в рості, протягом 3-6 днів жовтіють або червоніють та в подальшому гинуть.
Гербіцид має високу біологічну ефективність проти бур’янів і тому немає необхідності робити бакові суміші з іншими гербіцидами та азотними добривами.
Норма витрати робочої рідини 200–300 л/га. Ціна за 1 кг+ 2 літра препарата
№2962
Создано: 23 мая 2023
Ольга Іванівна
Был/была в онлайн 16 декабря 15:54
Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь чтобы оставить комментарий.
$118
НАПИСАТИ КОНТАКТЫ
Ольга Іванівна
Был/была в онлайн 16 декабря 15:54
Похожие объявления
DMCA.com Protection Status